close
تبلیغات در اینترنت
رائفی پور فرزند یاسر عرفات - پدر رائفی پور کیست
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

خبرهای داغ داغ روز

رائفی پور فرزند یاسر عرفات - پدر رائفی پور کیست - ایا شایعه رائفی پور پسر یاسر عرفات رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین فلسطین است  پدر رائفی پور کیست ایا رائفی پور فرزند یاسر عرفات است علی‌اکبر رائفی‌پور سخنران و نظریه‌پرداز در حوزه های lojgt دینی و اجتماعی , سیاسی است…

تبلیغ

رائفی پور فرزند یاسر عرفات - پدر رائفی پور کیست

رائفی پور فرزند یاسر عرفات - پدر رائفی پور کیست - ایا شایعه رائفی پور پسر یاسر عرفات رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین فلسطین است

 پدر رائفی پور کیست

رائفی پور فرزند یاسر عرفات - پدر رائفی پور فرزند کیست

ایا رائفی پور فرزند یاسر عرفات است

علی‌اکبر رائفی‌پور سخنران و نظریه‌پرداز در حوزه های lojgt دینی و اجتماعی , سیاسی است که در سال 1389 مؤسسهٔ مصاف ایرانیان را تاسیس کرد.رافئی پور از  سخنران های مشهور است که مخاطبان زیادی دارد و در عین حال کم حاشیه است.

در چند روز اخبر شایعه درباره او در اینستاگرام و تلگرام با عنوان رائفی پور پسر یاسر عرفات رهبر سابق فلسطین است. پدر رائفی بازنشسته ارتش است و هیچ فامیلی در فلسطین ندارد.

بیوگرافی علی اکبر رائفی پور

رائفی پور تحت عنوان «استراتژیست» به بیان برخی از دیدگاه‌ها می‌پردازد به گفتهٔ برخی اشخاص و رسانه‌ها، ادعاها و دیدگاه‌های وی فاقد سند علمی هستند.

وی در گذر چندسال با سخنرانی‌ها و نظریه‌پردازی‌های خویش در محافل مختلف در رابطه با شیطان‌پرستی، فراماسونری، صهیونیزم و مهدویت مواردی از این قبیل به یکی از چهره‌های شناخته شده در میان علاقه‌مندان به این مبحث مبدل گشت. وی از خود به عنوان «آنتی صهیونیست» یاد می‌کند.

او خود را پژوهشگر عرصهٔ آخرالزمان و صهیونیزم و حوزهٔ رسانه و مدرس دانشگاه و صاحب پژوهشگاه مصاف معرفی کرده‌است وی توانسته توجه جوانان و نوجوانان را به خوبی جلب کند.

حضور او در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بسیار کمرنگ است او مؤسسه‌ای به نام مؤسسهٔ مصاف ایرانیان تأسیس نموده و مدیریت آن را بر عهده دارد.


رائفی پور فرزند یاسر عرفات - پدر رائفی پور کیست - ایا شایعه رائفی پور پسر یاسر عرفات رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین فلسطین است

بازدید : 69 تاریخ : سه شنبه 15 اسفند 1396 زمان : 10:33 نویسنده : محسن نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

مطالب
بستن تبلیغ